Vyhledávání


Kontakt

Michal Anděl
Modletická 1388
Praha 11
14900

+420737829431

E-mail: michalandel@seznam.cz

Služby

Naše agentura neustále zkvalitňuje své služby. Důkazem toho je stále větší počet spokojených zákazníků, kteří u nás nacházejí požadované služby a veškerým komfortem. Náš zákazník je naší prioritou, proto je veškerá naše snaha a pozornost zaměřena právě na něj. Doufáme, že budete s nabídkou služeb spokojeni, jakékoli připomínky samozřejmě vítáme.


CATERING 

Nemáte dostatek vybavení pro akci dle Vašich představ? Vše rádi zapůjčíme a osobně odvezeme na místo konání. Schopnost reagovat na požadavky a potřeby zákazníků jsou v oblasti podnikání rozhodující. My se orientujeme nejen na samotné pořádání večírků, oslav a společenských akcí, ale hlavně dbáme na to, aby s našimi službami byl zákazník spokojen.

PROGRAM

Nevíte si rady s programem? I tento problém svěřte naší agentuře. Zajistíme Vám kompletní program akce a vytvoříme nabídku přesně podle Vašich představ a prostorových možností a postaráme se o profesionální organizaci. Jsme si jisti že na námi organizovanou oslavu či večírek nikdo z účastníků dlouho nezapomene!